Amon Hotels 

Modern tasarımı ile öne çıkan projede; red room, ofis, spa alanları ile Türkiye’de bir ilk olan check-in bar projesi tasarlanıp hayata geçirildi. Spa & wellness bölümü de dahil olmak üzere tasarladığımız alanlardaki tüm imalatlar anahtar teslim şekilde başarıyla tamamlanmıştır.

In the project highlighted by its modern design with, red room, office, and SPA, the check-in bar project, which is the first of its kind in Turkey, was also designed and implemented. All the installations in the areas we designed, including the spa & wellness section, were successfully completed on a turnkey basis.

Lokasyon Lokasyon
Mühendis Mühendis
Mimar Mimar
Başlangıç Yılı 2018
Tamamlanma Yılı 2020
Proje Alanı 158.000 m2

Bizimle Tanışın

Eğer siz de hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek, yenilikçi projelerde yer almak veya profesyonel inşaat hizmetleriyle tanışmak istiyorsanız, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

Firmamız, uzman ekibi ve deneyimli kadrosuyla müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kaliteli ve güvenilir inşaat çözümleri sunmaktadır. Sizlere en iyi hizmeti verebilmek adına projelerinizi titizlikle inceliyor, ihtiyaçlarınıza uygun özelleştirilmiş çözümler sunuyoruz.

Eğer projeniz hakkında daha fazla bilgi almak, teklif talebinde bulunmak veya sormak istediğiniz herhangi bir soru varsa, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İLETİŞİME GEÇİN